Otázky a odpovědi

Materiály, které se používají továrnou Routemark

Všechny obaly Routemark se vyrábí pouze z vysoce kvalitních materiálů druhů Lycru a Neoprenu. Během výroby odmítáme nekvalitní materiály a vracíme je zpět. Proto jsou všechny obaly na kufry vyrobené společností Routemark nemají vady a slouží svým majitelům spolehlivě po dlouhou dobu.

Životnost obalů na kufry Routemark

Sublimační tisk (termo přenos) předurčuje stálost barev a kvalitu vzoru. Vyor je při teplotě 235 ° přenesen do struktury tkaniny a zůstává v ní navždy. Obrázek nebledne na slunci a je méně citlivý k nepříznivým vlivům životního prostředí, na rozdíl od jiných metod kreslení obrázků. Ve zkratce, není třeba se obávat ohledně trvanlivosti obalu na kufr a kvality obrázku.

Velikosti Obalů na kufry Routemark

Obaly na kufry Routemark (Rutmark) mají 3 základní velikosti: S (malý) оd 50 do 55 cm, М/L (střední) od 65 dо 74 cm a L/XL (velký) оd 75 dо 85 cm. Proto jednoduše vybereme vhodný obal pro váš kufr (velikost kufru je včetně koleček). Pokud nemáme zboží, které hledáte, pak vyrobíme obal dle vašeho přání individuálně pro váš kufr.

Ochranné vlastnosti Neoprenových obalů Complete

Obaly na kufry Routemark typ Complete jsou vyrobené ze zvláštního materiálu – neoprenu, je to druh syntetického kaučuku. Tento materiál se aktivně používá k výrobě potápěčských obleků, krytů pro notebooky a chrání věci před vlhkostí, prachem a zmírňuje náraz.

Péče o obaly na kufry Routemark

Obaly v žádném případě nelze žehlit a prát bělícími prostředky. Pro běžný způsob péče stačí otřít povrch obalu vlhkým ubrouskem nebo hadříkem. V případě silného znečištění lze obal Routermark vyprat v pračce v jemném režimu.

Záruka na obaly Routemark

Vzhledem k tomu, že všechny obaly firmy Routemark jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného materiálu, jsme si jisti, že jsou dlouho věčné a poskytujeme záruku na naše výrobky na dobu 2 let na prasknutí švů nebo výrobní vadu obrázku.

Zavazadlová fólie nebo Obal na kufr Routemark?

Ochranné vlastnosti zavazadlové fólii a obalů na kufry Routemark jsou podobné. Jedná se jak o ochranu proti poškrábání, tak o zmírnění nárazu a ochranu pro vniknutí vlhkosti, ale na rozdíl od běžné zavazadlové fólii, obaly na kufry Routemark poskytují snadný přístup k obsahu kufru pro vás a problémový přístup pro zločince, protože aby se dostal k obsahu kufru a zůstal bez povšimnutí, musí zločinec nejprve sundat obal, a pak ho vrátit zpět, což bude chvíli trvat, je jednodušší vybrat kufr zcela bez ochrany. Také zářivé barvy a neobvyklý design umožní, aby váš kufr vynikal mezi mnoha dalšími, což vám pomůže rychle najít vaše věci na dopravníku. Kromě toho obaly přispívají k ochraně životního prostředí, protože se sníží počet zbytků zavazadlové fólie, která je po použití vyhazovaná.

Problémy se zavazadlem

Problém při registraci nebude! Obal na kufr Routemark nijak nepřekáží použití identifikačních štítků, a také nevyvolá problém v případě prohlížení obsahu kufru.

Nenašli jste zde odpověď na svůj dotaz?

Kontaktujte nás, a poskytneme vám potřebné informace.